GÜNCEL

KORGAN MÜFTÜLÜĞÜ İYİLİK TIRI ADIYAMANA ULAŞTI.

inka tescil
827 Görüntüleme
13 Mart 2023 15:26
Son Güncelleme: 13 Mart 2023 15:26
Ordu İli Korgan İlçe Müftülüğünce organize edilen İyilik tırı 10.03 2023 cuma günü Korgan Meydandan Adıyamana gitmek üzere Dualarla uğurlandı.
KORGAN MÜFTÜLÜĞÜ İYİLİK TIRI ADIYAMANA ULAŞTI.

Korgan İlçe Müftüsü İsa YAYKIN "2000 adet gıda Kolisinden oluşan İyilik Tırımızı 1 hafta gibi kısa bir sürede tamamladık. Kampanyamız Korgan Halkımızın destekleri ve 145 Din Gönüllüsü kardeşimizin yoğun gayretleriyle oluşturuldu.  Korganlı Kardeşlerimizin Müftülüğümüze emanet ettikleri gıda kolilerini Adıyaman ilinde Koordinatör Vali olarak görev yapan Sayın Valimiz Tuncay SONEL bey ile birlikte Koordinatör Müftü olarak görev yapan Sayın İl Müftümüz Dr. İsmail ÇİÇEK beyin  Koordinesinde Türkiye Diyanet Vakfımıza ait Siloya Din Gönüllüsü Kardeşlerimizle birlikte bizzat teslim ederek ihtiyaç duyan Kardeşlerimize ulaştırılmasını refaket ettik.

Kaymakamlık, Belediye ve diğer Kamu kurum ve kuruluşlarla ortaklaşa tertip edilen 18 yakacak, 14 gıda, giyim ve Hijyen malzemelerinin akabinde tamamen Kuru Gıda malzemesinden oluşan tırımızla birlikte Korgan İlçemizden toplamda 33 tır yardım malzemesi bölgeye ulaştırılmıştır. Bu ve diğer kampanyalarımıza destek veren Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, Değerli Din Gönüllüsü Hocalarımıza ve özellikle Korgan Halkına gönülden Teşekkür ediyorum. "dedi.

 

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Dini Bülten hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.