CAMİLER

Cami Önünde Silahlı Saldırıya Uğrayan İmam Hayatını Kaybetti

Caner Kaya
189 Görüntüleme
28 Nisan 2024 15:18
Son Güncelleme: 28 Nisan 2024 15:18
Hatay İskenderun'un Denizciler Mahallesi'nde bulunan Çamlık Camisi'nin sevgili imamı Hasan İnci, sabah namazına doğru yola çıkarken karanlık bir saldırıya maruz kaldı. 40 yaşındaki İmam Hasan, husumetli olduğu komşusu M.A.Ö. tarafından pompalı tüfekle vuruldu.
Cami Önünde Silahlı Saldırıya Uğrayan İmam Hayatını Kaybetti

Çevre sakinleri hemen sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, İmam Hasan'ı hemen İskenderun Devlet Hastanesi'ne yetiştirdi. Ne yazık ki, doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı.

Polisler, imamla arası açık olan ve bu korkunç saldırıyı gerçekleştirdiği söylenen M.A.Ö'yü olay yerinde yakalayarak gözaltına aldı. Şimdi herkes bu işin peşini bırakmayacak, soruşturma sonuna kadar sürecek.

Mahalleli ve cemaat bu üzücü haberle yıkıldı. Herkes şokta, herkes üzgün. Yetkililer, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü ve gelişmeleri paylaşacaklarını söyledi. İmam Hasan'ı kaybetmek, hepimiz için büyük bir kayıp oldu.

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Dini Bülten hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.