GÜNCEL

Rize Hafızlar Derneği, Vali İhsan Selim Baydaş'ı Ziyaret Etti

webtasarım web
189 Görüntüleme
28 Nisan 2024 04:43
Son Güncelleme: 28 Nisan 2024 04:43
Rize Hafızlar Derneği (RİHAD) üyeleri, başkanları Mustekim Kaba öncülüğünde Rize Valisi İhsan Selim Baydaş'ı makamında ziyaret ettiler. Görüşme sırasında derneğin misyonu, yürütülen faaliyetler ve projeler hakkında Vali Baydaş bilgilendirildi.
Rize Hafızlar Derneği, Vali İhsan Selim Baydaş'ı Ziyaret Etti

RİHAD Başkanı Mustekim Kaba, Rize'nin Türkiye'de hafız yetiştirme konusunda önde gelen illerden biri olduğunu belirterek, "Hafızlarımızı daha iyi yetiştirebilmek için çeşitli programlarımız ve çalışmalarımız var," dedi.

Başkan Yardımcısı ve Rize İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Zeki Kuvel de Vali Baydaş'a hafızların durumu ve okulda yürütülen Hafızlık Projesi hakkında bilgiler verdi. Kuvel, Vali Baydaş'ın misafirperverliği için teşekkürlerini iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Baydaş, RİHAD'ın faaliyetlerini yakından takip edeceğini söyledi ve dernek çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretin sonunda RİHAD Yönetimi tarafından Vali Baydaş'a özel tasarlanmış bir Esmâ-i Hüsnâ tablosu hediye edildi.

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Dini Bülten hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.