Adana’da İmam Cami Bahçesine Oyun Parkı Yaptı

İMAMLAR
1 yıl önce
Adana Karataş Terliksiz Mahalle Camii İmam Hatibi Ahmet Şahbaz, Yaz Kur’ân kurslarına katılacak çocuklar için cami bahçesine çeşitli oyun aletlerinin bulunduğu çocuk parkı yaptırdı.
Adana’da İmam Cami Bahçesine Oyun Parkı Yaptı

Adana Karataş Terliksiz Mahalle Camii İmam Hatibi Ahmet Şahbaz, Yaz Kur’ân kurslarına katılacak çocuklar için cami bahçesine çeşitli oyun aletlerinin bulunduğu çocuk  parkı yaptırdı

Çocuk Cami Buluşması Projesinde  kapsamında çocuk Parkı yaptıran Cami imamı  Şahbaz, bütün yıl boyunca okullarında yorulan çocukların Kur’ân kurslarında daha eğlenceli bir ortama kavuşmasını amaçladığını belirterek, ‘’Onları sıkmadan, işin içine eğlenceyi de katarak dinimizi, Peygamber Efendimiz’in güzel ahlâkını, Kur’ân-ı Kerimi okumayı öğretmeye çalışıyoruz. Bizim asıl amacımız topluma iyi bireyler kazandırmak’’ dedi.

"ÇOCUKLARA CAMİLERİ SEVDİRMELİYİZ"

Çocukları camilere yakınlaştırmak için bu çalışmayı yaptıklarını belirten Camii İmam Hatibi Ahmet Şahbaz, “Çocuklarımızı camilere bir şekilde sevdirmemiz lazım. Biz de bunu gördük ve neden bizde olmasın dedik. Biz de çocuklarımız için böyle bir alan oluşturduk. Camileri oyun parkına çevirdiler diye düşünceler olabiliyor. Burada öyle bir şey yok. Çocuklar hem burada eğleniyor hem de öğreniyor."dedi.

***********************

TAVSİYEMİZDIR...
YÜZYÜZE EĞİTİM BAŞLİYOR
FABRİKADAN CAMİLERE UCUZLUK VE KALİTELİ RAHLELER BURADA
Yaz Kuran Kursları için Plastik rahleler,
Rahle Siparişi Vermek İçin Zaman Kaybetmeyiniz! Fabrika Satış Mağazasından En Ucuz Fiyat Garantisiyle....
Yurtdışı,81 İl ve İlçelere Gönderme İmkanı var.
Bitmeden Sizde Sipariş Verin Fırsatlardan yararlanın...

Yorum Yazın

Yorumlar

  • İlyas Aktaş

    <p>Tebrikler</p>