DİYANET

Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası sitesi yayına başladı

haber dinibülten
490 Görüntüleme
24 Eylül 2022 09:33
Son Güncelleme: 24 Eylül 2022 09:33
DİNİ BÜLTEN/ÖZEL HABER-Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından her yıl 1-7 Ekim tarihleri arasında birlikte düzenlenecek olan "Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası Web Sitesini yayına hayatına başladı.
Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası sitesi yayına başladı
-Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından her yıl 1-7 Ekim tarihleri arasında birlikte düzenlenecek olan "Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası Web Sitesini yayına hayatına başladı.
Diyanet İşleri başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 81 il müftülüğü ve yurt dışı teşkilatlarına gönderilen talimatlar neticesinde haftası boyunca Peygamberimiz, Cami ve İrşat"konusu işlenecek.
Diyanet İşleri Başkanlığı öteden beri özelde toplumumuz genelde insanlık için ele alınması önem arz eden konuları kamuoyunun gündemine taşımayı, bu konuda toplumsal bir duyarlılık ve hassasiyete vesile olmayı görev kabul etmektedir. Bu çerçevede 2022 yılı Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nda Peygamberimiz, Cami ve İrşat" konusunun ele alınmasının uygun görmüştür
Bu itibarla Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri ülke genelinde birlikte kutlanacak
Web Sayfası linkleri

Yorum Yazın