Kur'an Kursu Miniklerinin Futbol Heyecanı

YAZ KURAN KURSLARI
4 yıl önce
Eskişehir Tepebaşı İlçe Müftülüğüne bağlı 16 caminin Yaz Kur’an Kursu öğrencileri arasında düzenlenen futbol turnuvası başladı.
Kur'an Kursu Miniklerinin Futbol Heyecanı

Eskişehir Tepebaşı İlçe Müftülüğüne bağlı 16 caminin Yaz Kur'an Kursu öğrencileri arasında düzenlenen futbol turnuvası başladı.

Esentepe'deki bir halı saha tesislerinde düzenlenen turnuvanın açılış törenine, minik öğrencilerin ve İlçe Müfülüğü yetkililerinin yanı sına Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa ve Eskişehirspor Sportif Direktörü Ayhan Taşçı katılım gösterdi. İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından sahada kısa süreli top oynayan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa renkli görüntüler sergiledi. Bir süre top çeviren Ataç ve Çapa, davetliler ve çocuklar tarafından ilgi ile izlendi.

Tepebaşı sakinleri tarafından yoğun ilgi gösterilen turnuvada ilk düdüğün çalınmasının ardından minikler arasında müsabakalar başladı. 3 Ağustos tarihine kadar 4 grup halinde devam edecek müsabakaların ilki, çocuklar ve veliler büyük bir heyecanla izledi.

Yorum Yazın