İnce Camii İmamı Cemal Demir,Polis Oğlunu Nişanladı

İMAMLAR
3 yıl önce
Çukurova İnce Camii İmam Hatibi Cemal Demir, polis oğlu Nurullah Demir’i muhteşem törenle nişanladı.
İnce Camii İmamı Cemal Demir,Polis Oğlunu Nişanladı

Adana Çukurova İnce Camii İmam Hatibi Cemal Demir, polis oğlu Nurullah Demir’i muhteşem törenle nişanladı.

Elit Düğün Salonu düzenlenen Nişan merasimine Adana İl Müftüsü yardımcısı Selami Bayrakçı, Çukurova Müftüsü Hüseyin Gün, Seyhan Müftüsü Hasan Hüseyin Güller, Mersin Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Dr. M.Zeki Uyanık, Çukurova ve Seyhan Müftülüğü personelleri, Din Görevlileri, Daire Amirleri, STK Temsilcileri ile çevre İl ve İlçelerden gelen çok sayıda davetli katıldı.
Başarılı sunumlarıyla düğüne renk katan Numanoğlu Camii İmamı Hatibi Orhan Durmaz’ın anonsu ile sahneye davet edilen Nazife ve Nurullah çiftleri alkışlarla salona girdiler.

Kur’an-ı Kerim tilaveti, musikisi eşliğinde gerçekleşen semazen gösterileri sonrası misafirlere ikramlar yapıldı.

Seyhan Müftüsü Hasan Hüseyin Güllerin duası ve Çukurova Müftüsü Hüseyin Gün’ün sohbet ve nasihatleri, nişana apayrı renk kattılar.

Damat’ın babası Cemal Demir’in yaptığı teşekkür konuşmasında, "Çok mutluyum mutluluğumuzu anlatmak çok zor ‘Allah; bütün anne ve babalara böylesi mutlu günleri nasip etsin inşallah. Canımdan çok sevdiğim oğlumun bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayan mesai arkadaşlarıma, çeşitli İl ve İlçelerden gelen tüm Akraba ve dostlarımıza teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun çok mutluyum çok sevinçliyim." dedi.

İlahiler eşliğinde nişan pasta kesilerek davetlilere ikram edildi.

Düğünün sonunda fotoğraf çekimi gerçekleştirildi. Düğüne katılan birçok davetli, gelin ve damadın yanına gelerek bu mutluluğun anılardaki yerini almasını sağladılar.

Gelin kızımız Nazife hanımın Ailesi ile Damat Nurullah beyin Ailesi kendilerini bu en mutlu günlerinde yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Bizde  Dini Bülten ailesi olarak hayatlarını birleştiren Nafize & Nurullah genç çiftimizi kutluyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Yorum Yazın