SENDİKA

Genel Başkan Yardımcısı Arabacı’nın Mutlu Günü

haber dinibülten
812 Görüntüleme
24 Ekim 2021 20:33
Son Güncelleme: 24 Ekim 2021 20:33
Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Yardımcısı Ayhan Arabacı’nın Avukat kızı Fatma Arabacı, Polis memuru Mehmet Yaşar ile evlendi.
Genel Başkan Yardımcısı Arabacı’nın Mutlu Günü

        Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı  Yardımcısı Ayhan Arabacı’nın   Avukat kızı Fatma Arabacı, Polis memuru  Mehmet Yaşar  ile evlendi.
         Genç Çiftlerin Resmi Nikahını Sarıçam Belediye  Başkan Bilal Uludağ kıydı.  Beyaz Saray Antik Kent düğün Salonunda gerçekleşti. Uludağ, nikâh sonunda genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileğinde bulunurken, günün anısına birde hediye takdim etti.
Kamu-Sen ve bağlı sendikaların temsilcileri, Türk Diyanet Vakıf Sen üyeleri, siyasi yöneticiler, Din Görevlileri, Daire Amirleri, STK Temsilcileri ile çevre İl ve İlçelerden gelen çok sayıda davetli katıldı.

Adana’da yapılan Düğün töreni  tüm Türk Diyanet Vakıf-Sen  ve  Kamu -Sen camiasını buluşturdu. Üst düzey sendikacıların katıldığı tören muhteşem görüntülere sahne oldu.

Yeni çiftlerin heyecanla yerine getirdikleri pasta kesiminin ardından; takı töreninde, kalabalık nedeniyle konuklar dakikalarca beklemek zorunda kaldı. Hayatlarının en mutlu gününü yaşayan Fatma  & Mehmet çifti tören boyunca konukların ilgi odağı oldular...

Damat’ın babası Halil Yaşar yaptığı teşekkür konuşmasında, " Canımdan çok sevdiğim oğlumun bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayan mesai arkadaşlarıma, çeşitli İl ve İlçelerden gelen tüm Akraba ve dostlarımıza teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun çok mutluyum çok sevinçliyim." dedi.

Başkan Arabacı ve ailesi, davetlilerle tek tek ilgilenerek düğün töreninin mükemmel bir şekilde gerçekleşmesini sağladılar.
Geniş katılımla gerçekleşen düğün töreninin hayırlı uğurlu olmasını diler, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Dini Bülten hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.