TDV

Diyanet Vakfının 32. kitabevi Kahramanmaraş'ta açıldı

haber dinibülten
847 Görüntüleme
19 Şubat 2019 20:25
Son Güncelleme: 19 Şubat 2019 20:25
Türkiye Diyanet Vakfı'nın 32. "kitap ve kahve" temalı kitabevi Kahramanmaraş'ta açıldı.Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Ramazan Muslu, İl Müftülüğü binasının altındaki kitabevinin açılışında yaptığı konuşmada, Türkiye Diyanet Vakfının bu alandaki çalışmalarını giderek artırdığını belirtti. Konuşmaların ardından AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, İl Müftüsü Celal Sürgeç,Onikişubat Müftüsü Abdullah Demir ve diğer ilgililerin de katılımıyla kitabevinin açılışı yapıldı.
Diyanet Vakfının 32. kitabevi Kahramanmaraş'ta açıldı

Türkiye Diyanet Vakfı'nın 32. "kitap ve kahve" temalı kitabevi Kahramanmaraş'ta açıldı.Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Ramazan Muslu, İl Müftülüğü binasının altındaki kitabevinin açılışında yaptığı konuşmada, Türkiye Diyanet Vakfının bu alandaki çalışmalarını giderek artırdığını belirtti. Konuşmaların ardından AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, İl Müftüsü Celal Sürgeç,Onikişubat Müftüsü Abdullah Demir  ve diğer ilgililerin de katılımıyla kitabevinin açılışı yapıldı.

 

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Dini Bülten hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.